Hasiči na motokrosu a v Ostrově 4.9.2021

Uplynulý víkend byl pro ledečské hasiče poměřně nabitý. V sobotu proběhla za pomoci kolegů z Jedlé a Světlé asistence na motokrose, který se jel na závodišti ledečského Automotoklubu a proběhla svatba člena sboru Tomáše Krejčíka. V Ostrově bylo kolegy z Hradce uspořádáno dětské odpoledne se soutěží v požárním útoku a v neděli se sešlo sportovní družstvo k nácviku této discipliny na příští sobotu.

Na závodišti v přestávkách mezi jízdami hasiči zkrápěli trať ke zvýšení komfortu jezdců i diváků.

V Ostrově po svěcení kapličky a poklepání základního kamene nové budovy obecního úřadu, proběhla v rámci doprovodného programu pro děti dětská soutež v požárním útoku. Na startovní čáru se postavila družstva Hradce, Jedlé a Hněvkovic. S časem 30.44 zvítězilo družstvo Hněvkovic, na druhém místě se umístilo družstvo z Hradce.

O svatbě budeme infromovat v samostatném příspěvku.

Připomínáme, že v sobotu 11.9.2021 proběhne v Jedlé okrsková soutěž, v neděli 12.9.2021 se v Bojišti koná další ročník soutěže v disciplině TFA Bojišťský železňák a funkconáři sborů se sejdou v sobotu 18.9.2021 ve Vilémově na okresní konferenci.