Zpráva | 15. březen 2018, 13:52

Oprava vozidla, školení a požár

Od dne 5.3.2018 byl náš terénní zásahový speciál mimo provoz z důvodu opravy brzd na přední nápravě a výměny kulových uzávěrů na čerpadle. Opravu brzd provedl značkový servis Renault, opravu kulových uzávěrů a armatur čerpadla provedli členové dobrovolné jednotky. Celková cena opravy přesáhla padesát tisíc korun.

Dne 9.3.2018 byla jednotka v odpoledních hodinách vyslána na hlášený požár do firmy Sudex. Z důvodu opravy naší cisterny jednotka vyjela s Škodou Pick up v počtu dvou členů výjezdové jednotky a další dva členové dobrovolné jednotky doplnili posádku profesionálních hasičů vyjíždějících s druhou cisternou CAS 30 Tatra. První cisterna CAS 15 Man byla již na místě. Požární zásah byl proveden na střeše budovy firmy. Včasným zásahem se podařilo zabránit škodám velkého rozsahu. Další informace a případné fotografie zveřejní Hasičský záchranný sbor.

Dne 10.3.2018 proběhlo na stanici Ledeč opakovací školení velitelů jednotek sborů dobrovolných hasičů. Školení se účastnilo přes třicet velitelů ze zdejšího hasebního obvodu.
193781