Zpráva | 11. červen 2019, 16:36

Soutěž v Hradci

V sobotu 8.6.2019 proběhla v Hradci soutěž 17.okrsku v požárním sportu.
Akce se zúčastnilo celkem 13 družstev mužů, 1 družstvo malých dětí, 3 družstva starších dětí, 5 družstev dorostu a 4 družstva žen.
Za ledečský sbor na 100 metrů překážek nastoupili Pavel Pokorný, Štěpán Polák a Martin Hrinda.
V požárním útoku ledečské družstvo pro technickou chybu při vytváření útočného vedení pokus nedokončilo úspěšně.

Výsledky soutěže:
Děti - 1.místo - Vrbka, 2.místo - Kozlov, 3.místo - Hradec
Dorost - 1.místo - Chřenovice, 2.místo - Bělá, 3.místo - Habrek, 4.místo - Hradec, 5.místo - Vrbka
Ženy - 1.místo - Bělá, 2.místo - Hradec, 3.místo - Kozlov, 4.místo - Chřenovice
Muži - 1.místo - Kozlov, 2.místo - Číhošť, 3.místo - Hradec
Muži 100m - 1.místo - Kučírek M., 2.místo - Novák P., 3.místo - Chudoba J.

Při zahajovacím ceremoniálu byly předány odznaky odbornosti Hasič III. stupně Vítu Machotkovi, Tomášovi Pajerovi a Janě Doležalové.

Počasí akci přálo a velké díky patří SDH Hradec za skvělou organizaci a občerstvení po celý den.
Jana Doležalová
202243