Sbírka pro havlíčkobrodskou nemocnici

V sobotu 22.1.2022 jsme předali sbírku pro havlíčkobrodskou nemocnici, konkrétně pro dětské oddělení.
Jako v minulém roce se vybíralo pomocí seznamu přání, který byl vytvořen za účelem radosti i pomoci

pro děti, rodiče a personál.

S pomocí všech dárců se podařilo do Havlíčkova Brodu dovézt většinu splněných přání.
Dovolte mi poděkovat všem dárcům, kteří se na sbírce podíleli, firmě Schäfer-Sudex, s.r.o. (Ledeč n.S.)
za věnování tabletu a Expertu Elektro (Ledeč n.S.) za věnování lampiček.
Zástupcům dětského oddělení havlíčkobrodské nemocnice děkujeme za milé přivítání a věříme, že všechny dary budou dobře sloužit a zpříjemní všem časy strávené na oddělení.
zleva nahoře: starosta sboru ledečských hasičů Mgr. Daniel Horký, koordinátor projektu Jana Doležalová, velitel stanice a sboru ledečských hasičů ppor. Bc. Jan Šimanovský
zleva dole: vrchní sestra dětského oddělení Mgr. Hana Šťastníková, přimářka dětského oddělení MUDr. Mgr. Magdalena Chvílová Weberová